Kategorie

Producenci

Reklama

eBiuletyn-Newsletter

Magic Mirror Effect 2g

Pyłek z efektem tafli lustra

Więcej szczegółów


20,00 zł brutto

Magic Mirror Effect to pyłek który nadaje paznokciom efekt lustrzanej tafli.

Pyłek można aplikować na zwyczajny manicure hybrydowy, w zależności od koloru bazowego na paznokciach – każdy odcień pyłku – sprawi, że paznokcie przestaną być nudne i uzyskają niesamowity efekt – lustrzanej tafli w bajecznych kolorach!

Jak uzyskać lustrzaną taflę  przy użyciu pyłku BW MIRROR EFFECT:
 

- standardowo opracowujemy płytkę
- kładziemy bazę, utwardzamy
- kładziemy lakier bezbarwny, ewentualnie w kolorze jasnym bądź top (ważne jest by na bazę dać jedną warstwę hybrydy w celu wzmocnienia płytki i jej wygładzenia)
– następnie utwardzamy
- na utwardzona warstwę nakładamy Top Coat No Wipe, utwardzamy w lampie (nie przemywamy)
- aplikujemy nasz pyłek BW Mirror Effect (możemy użyć palca lub zwyczajnego aplikatora do wykonywania makijażu) – wygładzamy delikatnie, a następnie kładziemy top coat i utwardzamy w lampie.
- NAJLEPSZY EFEKT MOŻNA UZYSKAĆ - APLIKUJĄC NASZ PYŁEK NA TOP COAT NO WIPE - BEZ PRZEMYWANIA - top ten nie pozostawia lepkiej warstwy po utwardzeniu.

Aby wzmocnić efekt lustrzany - można powtórzyć czynność dwukrotnie i wetrzeć magiczny pyłek drugi raz - po czym znowu nałożyć top i utwardzić w lampie.
 - po zakończonym zabiegu stylizacji paznokci – dokładnie umyj dłonie pod bieżącą wodą – usuwając nadmiar pyłku z wału okołopaznokciowego.

W wiadomości proszę o podanie numeru pyłku jaki ma być spakowany.