Menu

0 items

Blog

New post

New post

Zastanawiasz się jak zadbać o swoje paznokcie?


Jeśli twoje paznokcie są ekstremalnie zniszczone wypróbuj jedną z odżywek od marki Orly.


Nailtrition to zaawansowana formuła preparatu została wzbogacona o ekstrakt z bambusa, kolagen, proteiny pszenicy i keratynę, dzięki czemu wzmacnia kruche paznokcie oraz stymuluje ich zdrowy wzrost. Odżywka Nailtrition to Idealny preparat do odbudowy kondycji paznokci po żelach i akrylach czy hybrydzie.

 

Nail Armor wygładzająca odżywka z jedwabiem do słabych paznokci z nierównościami. Dzięki zawartości naturalnych włókien jedwabiu preparat skutecznie wzmacnia oraz wygładza płytkę paznokcia. Tworzy ochronną “zbroję”, która wyrównuje niedoskonałości, zapewniając idealnie gładkie podłoże do nałożenia lakieru.

 

Nail Defense odżywka wzbogacona proteinami do słabych paznokci z tendencją do rozdwajania. Pożegnaj się z rozwarstwionymi paznokciami na zawsze. Wzbogacony o proteiny preparat wzmacnia słabe paznokcie z tendencją do rozdwajania. Spaja ze sobą poszczególne warstwy paznokci, zapobiegając w ten sposób ich pękaniu i rozdwajaniu.

 

Tough Cookie to dżywka z ekstraktem z drzewa Okoume do suchych i kruchych paznokci z tendencją do łamania się. Zawarty w preparacie ekstrakt z afrykańskiego drzewa Okoume spowalnia rozpad keratyny, przez co wzmacnia kruche i łamliwe paznokcie oraz dostarcza im intensywną dawkę nawilżenia.

 

Zapytasz jak zrobić sobie 14 dniową kurację?

Bardzo prosto!!!

W pierwszym tygodniu aplikuj na paznokcie 1-2 warstwy odżywki dziennie. Na koniec tygodnia zmyj wszystkie warstwy dobrej jakości zmywaczem bez acetonu.

W drugim tygodniu powtórz te same czynności.

Pamiętaj!

Konsekwentnie odżywiaj paznokcie każdego dnia, a po 14 dniu zobaczysz wzmocnione i wypielęgnowane paznokcie.

Share

0 comments

Your comment...