Kategorie

Producenci

Reklama

eBiuletyn-Newsletter

MASKA ALGOWA ROZŚWIETLAJĄCA 1 KG


89,00 zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Maska algowa wzbogacona ekstraktem z liści aloesu, arbutyną.

Zapewnia spektakularny efekt rozświetlenia, wybielenie piegów i nawilżenia.

Maska zapewnia intensywny efekt rewitalizacji skóry, dzięki czemu jest ona zdrowsza, wyraźnie odżywiona i zabezpieczona przed skutkami działania czynników zewnętrznych. Dostarcza niezbędnych elementów mineralnych w skutek czego skóra jest odpowiednio stonizowaną, a nawilżeniu ulegają nawet najgłębsze warstwy skóry. Zapewnia spektakularny efekt rozświetlenia. Oddziałuje na melanogenezę, stymuluje równomierne rozłożenie barwnika skóry (melaniny). Szczególnie polecana do cer nierównomiernie zabarwionych, skór z plamami powstałymi po opalaniu szczególnie na twarzy, dekolcie, szyi, ramionach, plecach ( piegi ). Maska wzbogacona ekstraktem z liści Aloesu, który ze względu na silne właściwości łagodzące i penetrujące skórę stosowany jest do cery odwodnionej, bardzo wrażliwej i zaczerwienionej. Posiada zdolność do skutecznego transportu cząsteczek wody w głąb skóry. Zawiera aminokwasy dając efekt silnego nawilżenia oraz amylazę, która skutecznie łagodzi zapalenia skóry i podrażnienia. Aloes poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnic. Zawiera unikalne stymulatory biogenne, działa regenerująco. Istotnym elementem pięknej cery jest jej jednolity koloryt, dlatego do maski dodano Arbutynę- naturalny czynnik o działaniu depigmentacyjnym, polegającym na regulowaniu produkcji podstawowego barwnika skóry - melaniny, oraz równomiernym rozmieszczaniu jej w naskórku. Wykazuje wysoką skutecznośćœć działania w stosunku do różnego rodzaju plam pigmentacyjnych, nie powodując jednocześœnie odczynów alergicznych oraz odbarwiania zdrowej skóry. Dodatkowo zawarte Sodium ascorbyl substancja o działaniu przeciwutleniającym i przeciw rodnikowym. Hamuje procesy egzogennego starzenia się skóry wywoływane np. promieniowaniem UV lub dymem papierosowym. Substancja o wysoce efektywnym działaniu. Znajduje zastosowanie w kosmetykach przeznaczonych do cery trądzikowej, cery dojrzałej - kosmetyki anti-age, w preparatach po opalaniu.

 

Maska ze względu na wysokie stężenie składników aktywnych przeznaczona tylko do użytku profesjonalnego w Gabinetach Medycyny Estetycznej i Kosmetycznych

Ingredients: Aloe barbadensis leaf extract, Sodium ascorbyl phosphate, Arbutin, Algae extract, Diatomaceous earth, Corn starch, Talc.