Kategorie

Producenci

Reklama

eBiuletyn-Newsletter

TianDe Maska przeciwzmarszczkowa pod oczy na bazie 100% kolagenu

Gładkość i elastyczność skóry

Więcej szczegółów


8,00 zł brutto

Ta maska dosłownie zatrzymuje czas, powstrzymuje pojawienie się zmian zachodzących w skórze wraz z wiekiem: obwisłe powieki, „kurze łapki”, spadek sprężystości cienkiej skóry powiek. Do swoich regularnych rytuałów piękna maskę może włączyć każda kobieta po ukończeniu 30 roku życia.


W składzie:
kolagen, ekstrakty z liści malwy (ślazu) dzikiej, korzeń żeń-szenia, biozłoto oraz ekstrakt z alg morskich.


Czy możliwe jest, by człowiek przeżył długi czas bez wody? Oczywiście, że nie. Trudno nawet sobie wyobrazić, co może stać się z człowiekiem, jeśli jego organizm przestanie otrzymywać życiodajną wilgoć! Kolagen dla skóry jest tak samo niezastąpiony, jak czysta woda dla naszego organizmu. Przy deficycie kolagenu skóra szybko więdnie i pokrywa się zmarszczkami — jednym słowem: starzeje się.


Wraz z wiekiem, po ukończeniu 35 roku życia, komórki przestają produkować wystarczającą ilość kolagenu, włókna kolagenowe zaczynają tracić sprężystość, strukturę i właściwości zatrzymujące wodę w organizmie, efektem tego są pojawiające się zmarszczki. Co robić? Z pomocą przychodzą produkty kosmetyczne zawierające wysokie stężenie kolagenu.


Działanie aktywnych składników maski

 
Kolagen jest określany jako „białko młodości”; poprawia wytrzymałość, elastyczność i jędrność skóry, walczy ze zmarszczkami. Ekstrakt dzikiej malwy nadaje miękkość i jedwabistość skórze, wygładza zmarszczki, nawilża, poprawia napięcie komórkowe i jędrność skóry.


Działanie

• głęboko nawilża,
• przywraca jędrność, napięcie i elastyczność skóry,
• wygładza drobne zmarszczki.


RezultatZmarszczki wokół oczu są widocznie wygładzone, jesteś pewna i świadoma swojego piękna, Twój wzrok staje się otwarty, śmiały i czarujący. W widoczny sposób wygładza zmarszczki wokół oczu, przywraca tonus i elastyczność skóry. Głęboko nawilża i odżywia. Zmniejsza oznaki zmęczenia.

Ta maska dosłownie przesuwa czas, na długo zatrzymując starzenie skory: opadanie powiek, „kurze łapki”, zmniejszenie jędrności cienkiej skóry powiek.

ZASTOSOWANIE:

1. Na oczyszczoną skórę wokół oczu nałóż maskę na 15-20 minut, następnie usuń ją, pozostałości zmyj wodą.
2. Nałóż niewielką ilość emulsji na skórę wokół oczu.