Kategorie

Producenci

Reklama

eBiuletyn-Newsletter

TianDe Rewitalizująca maska w płacie na twarz i szyję Lingzhi

Odnowa skóry na poziomie komórkowym

Więcej szczegółów


12,00 zł brutto

Znakomity kosmetyk dla cery dojrzałej. Dzięki zawartości drogocennych składników  zapobiega pojawieniu się oznak starzenia, pomaga w walce z plamami pigmentacyjnymi. 

 

W składzie: ekstrakt z grzyba lingzhi, hydrolizowany kolagen.

 

Chińskie kobiety już od czasów starożytnych stosują grzyb lingzhi w celu podtrzymania swojej urody i przedłużenia młodości, gdyż ten cudowny grzyb zawiera w sobie efektywne komponenty, które sprzyjają wybieleniu i odświeżeniu skóry.

Lingzhi jest bardzo szanowany na Dalekim Wschodzie; w Japonii nazywany jest „grzybem siły duchowej”, a w Chinach — „ziołem nieśmiertelności”. Chiński cesarz Shennong stworzył listę 365 leczniczych ziół, które podzielił na 3 kategorie: „doskonałe”, „godne” i „sprawiedliwe”. Lingzhi otwierał pierwszą listę a zaraz za nim, na drugiej pozycji, znalazł się żeń-szeń. Grzyb, któremu przypisuje się cudotwórcze działanie, posiada bardzo

bogaty i złożony skład, dzięki któremu pomaga zachować zdrowie i piękną skórę.

 

Lingzhi — to czysty organiczny german. Jego unikalność

polega na tym, że oddziałuje na głębokie warstwy skóry,

nasycając ją tlenem i neutralizując jednocześnie zgubne

działanie wolnych rodników. Ponadto, lingzhi zawiera

naturalne filtry UV.

 

Działanie aktywnego składnika maski

Grzyb lingzhi zawiera mikroelementy, kwasy organiczne, polisacharydy, kumaryny, witaminy, fitoncydy, trójterpeny, kwasy ganoderowe, german. Dzięki tym składnikom, lingzhi dosłownie „odradza” skórę, odżywia ją, rozświetla i odmładza.

Działanie

• działa antyoksydacyjne,

• odżywia i nawilża,

• chroni skórę, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się,

• poprawia koloryt skóry twarzy.

Rezultat

Stosowanie maski utrzymuje i reguluje stan nawilżenia skóry, tonizuje, czyni ją elastyczną, gładką i aksamitną. Poprawia koloryt cery. Doskonale odżywia i nawilża skórę, poprawia kolor twarzy. Działa antyoksydacyjnie, chroni skórę, zapobiegając jej przedwczesnemu starzeniu się. Sprawia, że skóra staje się elastyczna, gładka i aksamitna.

ZASTOSOWANIE:

Na oczyszczoną skórę wokół oczu nałóż maskę na 15-20 minut, następnie usuń ją, pozostałości zmyj wodą.