//>

Przy zakupach do 199 zł wysyłka do PACZKOMATU tylko 9.99!!!

Menu

0 items

Blog

New post

New post

Witamina C jest wykorzystywana w kosmetykach pod wieloma postaciami i stężeniami. Możemy wyróżnić między innymi:

·         Kwas askorbinowy – który działa wyłącznie na powierzchni skóry, daje wyraźny efekt, jednak krótkotrwały; to odpowiednia forma do zabiegów bankietowych.

·         Fosforan magnezu – to delikatna forma, która jest odpowiednia dla skóry wrażliwej, nie posiada jednak silnych właściwości antyoksydacyjnych.

·        Witamina C eterowa – rozjaśnia przebarwienia, chroni skórę oraz bierze udział w syntezie włókien kolagenowych, efekty działania są widoczne po długotrwałych kuracjach.

·         Glukozyd askorbylu – wnika w głębsze warstwy skóry. Chroni włókna kolagenowe przed procesami destrukcji oraz bierze udział w syntezie nowych. Przynosi doskonałe efekty w pielęgnacji skóry dojrzałej oraz z przebarwieniami.

·        

    Niezwykle stabilną i wytrwałą formą witaminy C jest tetraizopalmitynian askorbylu. Jest to rozpuszczalna w olejach forma, która dobrze penetruje przez naskórek oraz wykazuje aktywność fizjologiczną. Doskonale współgra z witaminą E, z którą wspólnie zapobiega efektom starzenia. Posiada również właściwości hydrofobowe, które są widoczne na powierzchni skóry, a dodatkowo przenika do głębszych jej warstwy. Ogromną zaletą Witaminy C pod postacią tetraizopalmitynian askorbylu jest działanie depigmentacyjne, wspiera ona syntezę melaniny, wpływa na produkcję kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny w skórze. ze wszystkich form witaminy C wykazuje najsilniejsze właściwości anti-aging.

Dzięki używaniu np. ampułek z witaminą C uzyskamy najlepsze efekty widoczne na skórze:

  • stanie się promienna

  •  rozjaśniona

  • o jednolitym kolorycie

  • będzie wyglądała młodziej

  • stanie się ujędrniona
  • mocniej napięta

  • bardziej sprężysta

Ampułka z witaminą C jest jak najbardziej odpowiednia do działań profilaktycznych. Sprawi, że proces starzeniowy zostanie stanowczo spowolniony, a bariera skórna i ochrona przed czynnikami zewnętrznymi będą wzmocnione.

Ampułki z witaminą C to odpowiedni produkt do stosowania w połączeniu z następującymi zabiegami:

·         sonoforezą

·         peelingiem kawitacyjnym

·         mikrodermabrazją

·         oksybrazją

·         zabiegami z wykorzystaniem kwasów

·         fal radiowych

Sprawdź jak ampułki z witaminą C można wykorzysta w zabiegu pielęgnacyjnym. Po naciśnięciu poniższego napisu przeniesiesz się na kanał You Tube i obejrzysz ten zabieg.

 

Zabieg BRIGHT TOUCH - Zabieg rozjaśniający na bazie ampułki w formie olejowej Witaminy C.

 

Może zainteresuje cię również:

·         Różnica między kremem BB, CC a DD.

·         Zadbaj o swoje paznokcie z odżywkami Orly.

 

 

 

 

 

Share