//>

Przy zakupach do 199 zł wysyłka do PACZKOMATU tylko 9.99!!!

Menu

0 items

Blog

New post

Czyszczenie okien to często irytujący obowiązek, zwłaszcza jeśli używamy chemicznych środków czyszczących. Jednak istnieją bardziej przyjazne dla środowiska metody, które pozwalają uzyskać błyszcząco czyste okna bez konieczności sięgania po agresywne chemikalia. Jednym z takich ekologicznych rozwiązań jest wykorzystanie ekspresu do okien, ściereczek Sunbeam i białej rękawicy do mycia okien od Raypath, które umożliwiają skuteczne mycie samą wodą.

Czysty dom bez użyci chemii.

Raypath to marka, która zdobyła uznanie na rynku produktów do czyszczenia ekologicznych i przyjaznych dla środowiska. Jej flagowym produktem są zestawy do ekologicznego sprzątania całego domu samą wodą. Ściereczki Raypath i rękawice do mycia okien, które zapewniają nie tylko skuteczność, ale także oszczędność czasu i środków czyszczących.

Mycie bez chemii

Tradycyjne produkty do czyszczenia okien często zawierają szkodliwe substancje chemiczne, które mogą nie tylko zanieczyścić środowisko, ale także stanowić ryzyko dla naszego zdrowia. Chemiczne środki czyszczące często pozostawiają niebezpieczne resztki na powierzchniach okien, które mogą być wdychane lub wchłaniane przez skórę. Dlatego coraz więcej osób szuka bardziej przyjaznych alternatyw. Warto wypróbować zestaw do ekologicznego mycia okiem od Raypath, który składa się z ekspresu do okien, czyścika Sunbeam, rękawicy białej oraz rękawicy różowej. Jaka jest przewaga tych produktów nad znanymi nam leżącymi na półkach sklepowych? Do mycia okien tymi produktami używamy tylko wody, a okna myje się szybko, sprawnie i co ważne nie zostają smugi.

Ekspres do okien

To idealne rozwiązanie do czyszczenia szklanych powierzchni, takich jak szyby - nawet te wielkogabarytowe i lustra. Dzięki naturalnej strukturze czyściki nie pozostawiają smug ani zacieków, co sprawia, że okna będą lśnić, nie tylko od święta.

Częścią myjącą jest biały materiał do czyszczenia na mokro. Część ściągająca wodę wykonana jest z mieszanki gumy i kauczuku, co bardzo skutecznie usuwa wszelką wilgoć i pozostawia szybę idealnie czystą, bez konieczności wycierania do sucha. Przy wysokich powierzchniach sprawdzi się wygodny drążek o regulowanej długości. Sięgniesz nim wszędzie, bez konieczności użycia drabiny! Takim narzędziem można czyścić nawet bardzo wysoko osadzone okna.

Ściereczki Raypath

Ściereczka Sunbeam  służy do osuszania wszystkich powierzchni umytych białą rękawicą, Sunbeam jest czyścikiem wyprodukowanym z syntetycznych mikrowłókien, o grubości kilku tysięcznych milimetra. Struktura ta daje czyścikowi olbrzymią gęstość, dzięki czemu może być stosowany do różnych powierzchni, bez obawy przed zarysowaniem. Doskonale zbiera emulsję powstałą po pracy białej i pielęgnacyjnej rękawicy, nadając powierzchni połysk. Posiada o wiele większą zdolność absorbowania brudu i wchłanialność wilgoci niż najlepszej jakości ircha, dzięki czemu czyszczoną powierzchnię pozostawia błyszczącą, bez smug i zarysowań.

Ściereczki Raypath to innowacyjny produkt, który pozwala na dokładne osuszenie powierzchni okien bez konieczności używania jakichkolwiek środków chemicznych. Wykonane są z mikrowłókien, które doskonale zbierają brud, kurz i tłuszcz, pozostawiając powierzchnie czyste i błyszczące. Co ważne, ściereczki Raypath można wielokrotnie prać i używać, co przekłada się na znaczne oszczędności i redukcję odpadów. Dzięki nasączeniu włókien nanosrebrem materiał ten po przetarciu powierzchni zostawia ją wolną od bakterii, wirusów i grzybów, ponieważ takie jest działanie nanosrebra, jednym słowem oprócz mycia również dezynfekujemy powierzchnię.

Rękawica do mycia okien

Również rękawica do mycia okien Raypath jest doskonałym narzędziem, które pozwala na dokładne mycie okien wyłącznie za pomocą wody tzn. mycie szyb, framug oraz ram czyli całego okna nie tylko samej szyby - co jest bardzo istotne. Dzięki konstrukcji włókien rękawica skutecznie usuwa zabrudzenia i nie pozostawia smug. Swoje niezwykłe właściwości zawdzięcza unikalnej budowie materiału.

Składają się on bowiem z mikrowłókien o grubości 20 mikrometrów, a strukturą przypominają ludzki włos. Oznacza to, że ich profil stanowi rowek, do którego wnikają zabrudzenia, koncentrują się i nie przenoszą się na czyszczony materiał. W trakcie prania brud bardzo łatwo jest wypłukiwany, a w efekcie włókna pozostają czyste. Na skutek użytkowania ich struktura zostaje naruszona, otwiera się, dzięki czemu zdolność absorbowania brudu wzrasta. Rękawicę można wielokrotnie prać, co czyni ją ekologiczną i ekonomiczną alternatywą dla jednorazowych środków czyszczących.

Biała rękawica – mokra, wykręcona służy do mycia wszystkich powierzchni, które dobrze tolerują wodę tzn. po zetknięciu z nią, nie zmienią barwy, kształtu itp.. do mycia wszystkich powierzchni lubiących wodę (umywalka, lustro, płytki, wanna, brodzik, kabina prysznicowa, toaleta, armatura łazienkowa). Po umyciu rękawicą powierzchnie wycieramy sunbeam’em, zbierając resztki wody i zabrudzeń.

Skuteczność bez kompromisów

Mycie okien za pomocą ściereczek Raypath i rękawicy do mycia okien nie tylko jest przyjazne dla środowiska, ale również nie wymaga kompromisów jeśli chodzi o skuteczność. Produkty te pozwalają osiągnąć błyszczące rezultaty, które można porównać z efektem osiągniętym za pomocą tradycyjnych środków chemicznych. Ponadto, mycie samą wodą jest znacznie tańsze niż zakup chemicznych preparatów, co pozwala oszczędzać pieniądze. Efekt czystych okien również pozostaje dłużej niż przy umyciu tradycyjnymi metodami.

Można opóźnić efekt zabrudzania szyb wykorzystując różową rękawicę. Jej różowy materiał przeznaczony jest do usuwania kurzu z różnych powierzchni. Podczas stosowania powstaje ładunek antystatyczny, który znacznie spowalnia ponowne osadzanie się kurzu na czyszczonym przedmiocie. Dodatkowo materiał ten świetnie sprawdza się podczas polerowania.

Podsumowanie

Jeśli zależy Ci na ekologicznym podejściu do sprzątania i chcesz pozbyć się szkodliwych chemikaliów ze swojego życia, ściereczki Raypath i rękawica do mycia okien to doskonałe rozwiązanie. Dają one gwarancję skuteczności czyszczenia bez konieczności sięgania po szkodliwe środki chemiczne. Dzięki nim, mycie okien staje się prostsze, bardziej ekologiczne i bardziej ekonomiczne. Warto inwestować w produkty, które dbają o środowisko i nasze zdrowie, jednocześnie zapewniając doskonałe efekty czyszczenia.

Może zainteresować cie również artykuł:

+ Jak pielęgnować tłustą skórę?

+ Jak działają maski w płachcie?

Share